28.03.2013 14:29

Kurs efektivního rodičovství

Milí rodiče,
jste srdečně zváni na Kurs efektivního rodičovství! Akce to bude výborná. Máme jen pozitivní ohlasy dřívějších absolventů. Přečtěte si prosím pozorně  pozvánku.

Kurs efektivního rodičovství

Termín: 22.4., 6.5., 20.5. vždy od 9:00 do 15:30 hod

Místo konání: knihovna Vojnův  Městec

Předpokládaná cena kurzu: 1 000Kč za všechny lekce dohromady. V případě většího počtu účastnic bude částka adekvátně snížena.

Záloha: 500 Kč

O co jde?

Máte pocit, že někdy nevíte, jak reagovat na dětský hněv? Co si počít, když dítě nechce jít spát, odmítá jíst, odmlouvá dělat úkoly či domácí práce?

Mrzí vás, že se odchod z domu neobejde bez křiku, připomínání či odmlouvání

Zdá se vám, že vás vaše děti neposlouchají? Že dělají často pravý opak toho, než co byste vy jako rodiče potřebovali?

V Kurzu efektivního rodičovství se rodiče scházejí, aby se seznámili s problematikou výchovy svých dětí, diskutovali o výchovných problémech a pod vedením zkušeného lektora si osvojili užitečné a praktické metody a techniky, získali tipy a podněty pro výchovu svých dětí.

Kurs  pomáhá rodičům:

• lépe rozumět svým dětem
  • vychovávat je k odpovědnosti a samostatnosti
  • správně s nimi komunikovat a povzbuzovat je
  • řešit konflikty a předcházet špatnému chování

Vyplněnou přihlášku se zálohou odevzdejte nejpozději do 1.4.2013!

Ø   Janě Rykrové, Vojnův Městec 1, 591 01, tel: 777 345 392, e-mail: jana.rykrova@centrum.cz

Ø   Darině Coufalové, Krucemburk 49, 582 66, tel: 606 547 162, e-mail: divocaci@centum.cz

Začátkem dubna obdržíte podrobné informace na Váš uvedený kontakt.

Přihlášky si můžete vyzvednout v místní  knihovně nebo u Jany Rykrové.  S případnými dotazy ji kontaktujte na  jana.rykrova@centrum.cz.