01.02.2013 07:54

Zprávy z knihovny

Zprávy z naší  knihovny

Zdejší vojnoměstecká  knihovna přivítala v loňském roce celkem  801 návštěvníků a vypůjčila  2637 titulů.

Řady registrovaných čtenářů se rozrostly na 41  dospělých  a 25 mladších 15 let. Mám velkou radost, že knihovnu pravidelně navštěvují také mnohé maminky s dětmi.

V  loňském roce knihovna nakoupila 33 nových knih a pro zpestření nabídky byl několikrát  obměněn  výpujční fond z Knihovny  M.J.Sychry ve Žďáře nad  Sásavou, takže čtenáři měli z čeho vybírat.

Radostnými událostmi loňského roku bylo: březnové předávání cen nejlepším čtenářům, zážitkové čtení pro MŠ a ZŠ, jarní a podzimní Čtení pro nejmenší, Pasování prvňáčků na čtenáře, Drakiáda, Beseda pro maminky, letní koncert flétnového orchestru a krásnou poslední tečkou byl bezesporu  Vánoční koncert.  Děkuji všem, kteří se těchto akcí zúčastnili nebo  pomohli s organizací a obci za podporu.

Knihovna je otevřena každé pondělí od 16:00 hod do 18:00 hod. Těším se na Vás!